Spisak organizacionih jedinica Poreske uprave kojima se podnosi evidenciona prijava obveznika PDV

Izvod iz Pravilnika o obliku i sadržini prijave za evidentiranje obveznika PDV, postupku evidentiranja i brisanja iz evidencije i o obliku i sadržini poreske prijave PDV

Sl.glasnik RS br. 123/2012

SPISAK ORGANIZACIONIH JEDINICA PORESKE UPRAVE

kojima se podnosi evidenciona prijava obveznika PDV

 

Red. br.

Naziv organizacione jedinice

Adresa organizacione jedinice

Opštine koje obuhvata

1

2

3

4

1.

Filijala A Novi Sad 1*)

Novi Sad, Modena 7

Novi Sad, Titel, Žabalj, Bački Petrovac, Petrovaradin, Beočin, Sremski Karlovci, Temerin, Vrbas i Srbobran

2.

Filijala A Novi Sad 2**)

Novi Sad, Mihaila Pupina 14

Novi Sad, Titel, Žabalj, Bački Petrovac, Petrovaradin, Beočin, Sremski Karlovci, Temerin, Vrbas i Srbobran

3.

Filijala A Subotica

Subotica, Korzo 5

Subotica, Bačka Topola, Mali Iđoš, Kanjiža i Novi Kneževac

4.

Filijala A Zrenjanin

Zrenjanin, Trg Slobode 10

Zrenjanin, Žitište i Sečanj

5.

Filijala A Pančevo

Pančevo, Trg Kralja Petra 4

Pančevo, Kovin, Kovačica i Opovo

6.

Filijala B Bačka Palanka

Bačka Palanka, Kralja Petra I 14

Bačka Palanka, Odžaci i Bač

7.

Filijala B Vršac

Vršac, Trg Pobede 1

Vršac, Alibunar, Bela Crkva i Plandište

8.

Filijala B Sombor

Sombor, Staparski put 2

Sombor, Kula i Apatin

9.

Filijala B Sremska Mitrovica

Sremska Mitrovica, Svetog Dimitrija 8

Sremska Mitrovica i Šid

10.

Filijala B Stara Pazova

Stara Pazova, Svetosavska 11

Stara Pazova i Inđija

11.

Filijala B Ruma

Ruma, Železnička 5-7

Ruma, Pećinci i Irig

12.

Filijala B Kikinda

Kikinda, Srpskih Dobrovoljaca 34

Kikinda, Senta, Ada, Čoka i Nova Crnja

13.

Filijala C Bečej

Bečej, Danila Kiša 6

Bečej i Novi Bečej

14.

Filijala A Novi Beograd 1*)

Beograd, Tošin Bunar 159

Novi Beograd

15.

Filijala A Novi Beograd 2**)

Beograd, Mihaila Pupina 167

Novi Beograd

16.

Filijala A Čukarica

Beograd, Lješka 11

Čukarica, Obrenovac i Barajevo

17.

Filijala A Voždovac

Beograd, Ustanička 130

Voždovac i Sopot

18.

Filijala A Zemun

Zemun, Glavna 30

Zemun

19.

Filijala A Palilula

Beograd, Ilije Garašanina 5

Palilula

20.

Filijala A Zvezdara

Beograd, Bulevar kralja Aleksandra 77

Zvezdara i Grocka

21.

Filijala A Savski venac

Beograd, Kneza Miloša 47

Savski venac

22.

Filijala A Vračar

Beograd, Njegoševa 77

Vračar

23.

Filijala A Stari grad

Beograd, Makedonska 42

Stari grad

24.

Filijala A Šabac

Šabac, Laze Lazarevića

Šabac, Bogatić, Vladimirci i Koceljeva

25.

Filijala A Valjevo

Valjevo, Karađorđeva 64

Valjevo, Lajkovac, Mionica, Ljig, Osečina i Ub

26.

Filijala B Rakovica

Beograd, Miška Kranjca 12

Rakovica

27.

Filijala B Smederevo

Smederevo, Omladinska 1

Smederevo, Smederevska Palanka i Velika Plana

28.

Filijala B Loznica

Loznica, Jovana Cvijića 20

Loznica, Mali Zvornik, Krupanj i Ljubovija

29.

Filijala B Požarevac

Požarevac, Prečka 4

Požarevac, Veliko Gradište, Malo Crniće i Žabari

30.

Filijala C Lazarevac

Lazarevac, Karađorđeva 42

Lazarevac

31.

Filijala C Mladenovac

Mladenovac, Kosmajska 3

Mladenovac

32.

Filijala C Petrovac

Petrovac, Srpskih Vladara 165

Petrovac, Golubac, Žagubica i Kučevo

33.

Filijala A Kragujevac

Kragujevac, 27. marta 14

Kragujevac, Aranđelovac, Topola, Rača, Batočina, Knić i Stragari

34.

Filijala A Kruševac

Kruševac, Stevana Visokog 2

Kruševac, Trstenik, Aleksandrovac, Brus, Varvarin i Ćićevac

35.

Filijala A Kraljevo

Kraljevo, Trg Jovana Sarića 1

Kraljevo, Vrnjačka Banja i Raška

36.

Filijala A Užice

Užice, Trg partizana 8

Užice, Požega, Lučani, Arilje, Bajina Bašta, Kosjerić i Čajetina

37.

Filijala A Čačak

Čačak, Župana Stracimira 2

Čačak

38.

Filijala B Novi Pazar

Novi Pazar, 28. novembra 80

Novi Pazar i Tutin

39.

Filijala B Jagodina

Jagodina, Kralja Petra prvog br. 1

Jagodina, Svilajnac, Lapovo, Despotovac i Rekovac

40.

Filijala B Paraćin

Paraćin, T. Živanovića 10

Paraćin i Ćuprija

41.

Filijala C Nova Varoš

Nova Varoš, Karađorđeva 32

Nova Varoš, Priboj i Sjenica

42.

Filijala C Prijepolje

Prijepolje, Valterova 11

Prijepolje

43.

Filijala C Gornji Milanovac

Gornji Milanovac, Takovska 2

Gornji Milanovac

44.

Filijala C Ivanjica

Ivanjica, V. Marinkovića 2

Ivanjica

45.

Filijala A Niš

Niš, Nikole Pašića 24

Niš, Niška Banja, Doljevac, Merošina i Gadžin Han

46.

Filijala A Leskovac

Leskovac, Dom privrede bb

Leskovac, Vlasotince, Crna Trava, Bojnik, Lebane i Medveđa

47.

Filijala B Pirot

Pirot, Srpskih Vladara 106

Pirot, Bela Palanka, Dimitrovgrad i Babušnica

48.

Filijala B Zaječar

Zaječar, Krfska bb

Zaječar i Boljevac

49.

Filijala B Vranje

Vranje, Peti kongres 1

Vranje, Bujanovac, Trgovište, Preševo, Vladičin Han, Surdulica i Bosilegrad

50.

Filijala C Aleksinac

Aleksinac, Kneza Miloša 169

Aleksinac, Ražanj i Sokobanja

51.

Filijala C Knjaževac

Knjaževac, Njegoševa 2

Knjaževac i Svrljig

52.

Filijala C Prokuplje

Prokuplje, Tatkova 2

Prokuplje, Blace, Kuršumlija i Žitorađa

53.

Filijala C Bor

Bor, Trg oslobođenja 1

Bor i Majdanpek

54.

Filijala C Negotin

Negotin, Đorđa Stanojevića bb

Negotin i Kladovo

55.

Centar za velike poreske obveznike

Beograd, Kralja Milana 5

 

*) Organizaciona jedinica nadležna za pravna lica sa sedištem na teritoriji opština koje pokriva.

**) Organizaciona jedinica nadležna za preduzetnike i fizička lica sa sedištem, odnosno prebivalištem na teritoriji opština koje pokriva.